Od kilku miesięcy, wokół głogóweckiego zamku trwają prace, których celem jest pozyskanie funduszy norweskich (EEA and Norway Grants) zapewniających rewitalizację dwóch skrzydeł na potrzeby muzealne, koncertowe oraz Akademii Beethovenowskiej.
W związku z powyższym, zapraszamy wszystkich chętnych na otwarte konsultacje społeczne, podczas których opowiemy państwu jaki mamy plan na zagospodarowanie poszczególnych pomieszczeń, wyjaśnimy na czym polegać będzie działanie Akademii Beethovenowskiej oraz posłuchamy państwa sugestii w kwestii naszego wspólnego dziedzictwa jakim jest zamek.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 24.01.2020 o godzinie 18:00 w Muzeum (Baszta, ul. Słowackiego 1).

To dla nas bardzo ważne, abyśmy poznali i podzieli się wszystkimi pomysłami i uwagami.

Do zobaczenia!

Wyróżnione: